Topné systémy

K Vám domů!

TEPLOPRO CZ TEPLOPRO CZ

Topení na splátky

Nečekaný výdaj? Nevzdávejte se najednou všech prostředků. Kotel u nás můžete koupit také na splátky. Postup je snadný, splátky se řídí Vašimi potřebami. Výhodou je i pojištění neschopnosti splácet.

Poptat

Podlahové topení

Podlahové topení je stále oblíbenější. Každý ví, že nejpříjemnější teplo je to od nohou. Zažijte to na vlastní pocit. Jsme specialisté na výpočet a realizaci podlahového topení. Vyžádejte si reference, poptejte řešení pro Váš dům.

Poptat
TEPLOPRO CZ TEPLOPRO CZ
TEPLOPRO CZ TEPLOPRO CZ

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo je výbornou volbou pro výrobu tepla. Úsporu energie na vytápění nemusíte řešit pouze v případě, že stavíte nový dům. Nemalou úsporu nákladů přinese tepelné čerpadlo i do Vašeho stávajícího objektu.

Poptat

Fotovoltaika

Realizujeme profesionální instalace fotovoltaických panelů včetně montáže a zapojení. Pomůžeme Vám vyřídit žádost o dotaci i připojení včetně licence.

Poptat
TEPLOPRO CZ TEPLOPRO CZ
TEPLOPRO CZ TEPLOPRO CZ

Revize plynových a elektrických kotlů

Pravidelnou revizi plynových kotlů nedoporučujeme odkládat. Nenechte se trápit revizí nebo pravidelnou kontrolou Vašeho kotle. Zajistíme revizi a pravidelnou kontrolu Vašeho plynového i elektrického kotle. Nezapomínejte, že některé typy prohlídek jsou povinné. Zavolejte a objednejte si revizního nebo servisního technika ještě dnes.

Poptat
Domů